Vienkartinė konsultacija nuotakoms - Vestuvių verslo mokykla

Nuotakų vestuvių planavimo konsultacija

Apie Programą

Tai Individuali vestuvių planavimo konsultacija, skirta padėti nuotakoms ir/ar sužadėtinių poroms savarankiškai susiplanuoti savo vestuves.

Individualios konsultacijos metu įsigiliname į sužadėtinių poreikius, nagrinėjame aktualias problemas, dalinamės patirtimi ir patarimais biudžeto planavimo/ optimizavimo ir kt. klausimais, pateikiame sprendimus, pasiūlymus bei rekomendacijas savarankiškam vestuvių̨ planavimui.

kartą per mėn.
val. trukmė
realiu laiku
kartą per mėn.
val. trukmė
realiu laiku

Individualios vestuvių planavimo konsultacijos metu*:

• Turėsi susitikimą su vestuvių̨ planuotoja online būdu.
  • Aiškinsimės Tavo poreikius, galimybes ir lūkesčius šventei.
  • Analizuosime problemas, su kuriomis susiduriate planuodami šventę.
  • Teikiame pasiūlymus problemoms spręsti, dalinamės patirtimi kaip geriau planuoti šventę, siekiant išvengti ne tik finansinių klaidų.
  • Patariame kaip geriau susikurti tobulą dienos planą̨, patogų ne tik jauniesiems, bet ir svečiams. Detaliai. Nuo ceremonijos iki pobūvio.
  • Patariame biudžeto sudarymo klausimais. Dalinamės patirtimi kaip ir kur galima butų sutaupyti, kokių klaidų vengti.
  • Dalinamės patirtimi ir rekomendacijomis kaip išsirinkti tinkamą šventes vietą, kaip tinkamai sudaryti meniu, į ką̨ atkreipti dėmėsį.
  • Rekomenduojame: vedėją, dj, fotografą̨ ir kt. paslaugų teikėjus.
  • Planuojant išvažiuojamąją santuoką gamtoje arba vestuvių̨ popietę dalinamės žiniomis kaip sklandžiai tai įgyvendinti. Papasakojame tokių švenčių̨ niuansus, teikiame patarimus.
  • Dekoravimas ir floristika. Dalinamės patirtimi, patarimais, rekomendacijomis.
  • Konsultuojame aprangos klausimais. Dalinamės rekomendacijomis.
  • Konsultuojame ir kitais klausimais, nepaminėtais šiame sąraše. Dalinamės patirtimi, įžvalgomis, rekomendacijomis.

* Konsultacijos sąrašas priklauso nuo individualių poreikių.

Dalyvauti individualioje konsultacijoje rekomenduojame, jeigu:

• planuodama šventę jauti, kad tai daryti Tau yra per sunku ar nelengva;
  • jei planuoji šventę su dideliu džiaugsmu, bet trūksta ne tik patarimų iš šono;
  • baiminiesi ir nesi tikra, ar esi teisingame kelyje, o gal kažką praleidai;
  • sunku susiorientuoti ir perprasti perpildytą vestuvių rinką, paslaugų kainas, suprasti kas yra kas;
  • sunku atskirti ir atsirinkti tikrai kokybiškas paslaugas šventei ir/ar tam labai stinga laiko;
  • nenori prisidaryti planavimo klaidų, kartais ir didelių ne tik planuojant biudžetus, bet ir pasirinkdama paslaugų teikėjus;
  • nenori permokėti už paslaugas;
  • nežinai kas tikrai yra svarbu vestuvėse, o kokių paslaugų jose nereikia;
  • trūksta bendraminčių ir palaikymo viso planavimo proceso metu, kurio artimieji ne visada gali duoti, o gal ne visada ir nori gilintis;
  • galiausiai lieki viena su visais savo vestuvių planavimo rūpesčiais, planavimo „džiunglėse“.
  • Esant poreikiui, suteikiama galimybė specialiomis sąlygomis prisijungti prie vestuvių planavimo grupinės nuotakų mentorystės.
  • Daugiau naudų ir galimybė sutaupyti specialiomis kainomis užsakant VIP nuotakų mentorystės programą.
  • čia užmegsi ir praplėsi savo pažinčių ir bendraminčių, planuojančių kaip ir Tu vestuves, ratą;
  • tobulėsi per kolektyvines diskusijas ir dalinimąsi vestuvių planavimo patirtimi;
  • turėsi pagalbą ir palaikymą sprendžiant Tavo problemas viso vestuvių planavimu planavimo proceso metu;
  • patyrusi vestuvių ekspertė duos naudingų patarimų, padedančių geriau išsigryninti ir apsispręsti kokia galėtų būti tavo vestuvių šventės vizija. Bonusas - vėliau tai itin teigiamai atsilieps ir Tavo biudžetui;
  • gausi bendraminčių rekomendacijas ir patarimus vestuvių planavimo klausimais, kad apsisaugotum ne tik nuo nekokybiškas paslaugas teikiančių paslaugų teikėjų, bet ir šventėje neliktų neapgalvotų smulkmenų;
  • sutaupysi pinigų: išvengsi planavimo ir finansinių klaidų: permokėjimo už paslaugas ir/ ar bereikalingų išlaidų, kurias patiria jaunieji, neapdairiai pasirinkdami vestuvių paslaugų tiekėjus (Faktai rodo, kad 8 iš 10 jaunųjų, planuojančių vestuves biudžetas dėl rinkos neišmanymo, žinių ir patirties stokos padidėja net 30-40%);
  • dėl vestuvių planavimo mentorės ryšių, nepriekaištingos reputacijos ir ilgamečio bendradarbiavimo su daugybe vestuvių paslaugų teikėjų rinkoje, esant poreikiui ir galimybei gausi savo šventei palankesnes paslaugų teikėjų sąlygas ir kainas;
  • sutaupysi laiko planuojant vestuves, nebent svajoji įsigyti antrą darbą po tiesioginio darbo ištisiems metams, vakarais ir savaitgaliais.
  • tvarkaraštis

Vienkartinės grupinės nuotakų vestuvių planavimo konsultacijos vyksta: ištisus metus, 1 kartą per mėnesį (susitikimo laikas derinamas individualiai)

Susitikimo trukmė: 2 valandos.

Konsultacijos MOKESTIS

Individualios konsultacijos mokestis: 300 EUR.

mentoriai

Sertifikuota Mastermind vestuvių planavimo verslo mentorė, vestuvių planuotoja: Inga Klimienė

** Mentorių sąrašas gali keistis.

Susidomėjai?

Parašyk mums – susisieksime su Tavimi, kad galėtum prisijungti prie mūsų nuotakų grupinės mentorystės bendruomenės!
    Užpildyk trumpą pažintinę anketą, kad galėtume geriau pasiruošti susitikimui su Tavimi!

Mus remia: