Mokytojai - Vestuvių verslo mokykla
Skip links
Vestuvių planavimas
— Inga Klimienė

2023 m. Nr. 1 rinkoje. Sertifikuota vestuvių planavimo ir vestuvių verslo Master Mind moderatorė, mentorė, vestuvių verslo kaučerė.

2022 m. Nr.1 – esu vienintelė vestuvių planuotoja, planuojanti vestuves ir Gran Kanarijoje.

2020 - 2021 m. pasaulinės pandemijos metu dėl turimo patirties, žinių bagažo, itin gero pasirengimo ir pasirinktos taktikos atliekant vestuvių planavimo veiksmus, mano jauniesiems nereikėjo perkelti ar atšaukti švenčių – vestuves sėkmingai įgyvendinau savo laiku, kaip buvo planuota.

2019 m. sukūriau naują paslaugą vestuvėms „Viskas įskaičiuota“ bei tam tikslui platformą www. planuoklengvai.lt

2018 m. esu viena iš organizatorių - šventės floristė-dekoratorė, organizuojant Lietuvos vestuvių planuotojų kasmetinį renginį „Planuok, Dekoruok, Švęsk 2018“.

2016 m. Nr.1 - įkūriau oficialią, pirmąją ir vienintelę Lietuvoje Vestuvių Verslo Mokyklą, kurioje mokau rinkos naujokus profesionalios vestuvių planuotojos bei floristės-dekoratorės specialybės, konsultuoju šio verslo klausimais.

2015 m. Nr.1 pirmą kartą Lietuvoje surengtame “Lithuanian Wedding Awards” konkurse pelniau Lietuvos “Geriausios dekoratorės vardą”.

2013 - 2014 m. įgijau floristės–dizainerės kvalifikaciją.

2012 m. Nr.1 - Lietuvoje pirmoji pradėjau naudoti gongus išvažiuojamos santuokos metu, plačiai aprašiau jų privalumus. Šiandien gongai ceremonijose skamba itin dažnai.

2011 m. Nr. 1 - sukūriau ir įgyvendinau naujieną Lietuvoje - vestuvių popietės formatą bei plačiai ją aprašiau, populiarindama tokio tipo šventę. Šiandien tai itin populiaru jaunųjų tarpe.

2009 m. viena pirmųjų Lietuvoje pradėjau rengti išvažiuojamąsias santuokas gamtoje bei plačiai aprašiau tokių santuokų rengimo niuansus.

2008 m. pasaulinės nekilnojamojo turto krizės metu įmonės veikla ne tik, kad nesustojo, bet ir nuosekliai augo.

2006 m. iki dabar: skaitau paskaitas/seminarus vestuvių planavimo tema sužadėtiniams, planuojantiems vestuves savarankiškai, pranešimus pradedantiems vestuvių verslą ir/ar kitomis vestuvių temomis. Rengiu straipsnius vestuvių planavimo ir verslo temomis portalams ir spaudai. Teikiu vestuvių verslo konsultacijas.

Fotografė
— Svetlana Batura

Viena rafinuočiausių žmonių fotografių Lietuvoje, balansuojanti tarp fotografijos meno ir poezijos. Savo kūryboje didelį dėmesį skirdama trapiam psichologiniam ryšiui, paslaptingai susiklostančiam tarp objekto ir fotografo, Svetlana profesionaliai atskleidžia natūralias žmogaus emocijas, jausmus, būsenas ir net mintis. Yra surengusi asmeninių ir dalyvavusi eilėje grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje. Nuolatinė fotografijos konkursų laureatė, eile metų savo patirtimi dalinasi fotografijos studijose ir mokymuose.

Floristas-dizaineris
— Antanas Mažonas

Antanas Mažonas & Floristai ant ribos: patirtis, siekianti gerokai virš 500 dekoruotų vestuvių – nuo jaukių šeimyniškų iki didelių ir prabanga pribloškiančių, o svarbiausia – žinių bagažu pagrįstais aukščiausio lygio kvalifikacijos dokumentais.

Floristė-dizainerė
— Sonata Jokubauskienė

Mano pažintis su menu prasidėjo ankstyvoje vaikystėje: skulptūros, kompozicijos, piešimo ir tapybos pamokos mokykloje formavo grožio sampratą. Vėliau ši meilė menui nuvedė į studijas Kauno aukštesniojoje meno mokykloje (dabar – Justino Vienožinskio menų fakultetas). Ilgainiui mano širdį užkariavo augalų išraiškomis kuriamas menas ir ėmiau juo plačiau domėtis. Ieškant profesionalių floristinių mokslų teko daug keliauti ir išklausyti tokių Europos meistrų kaip M. Sorensson, T. Piller, N. Agop, L. Johnsen ar M. Gvildžio kursus. Jie atvėrė visiškai nepažįstamą ir nuostabų pasaulį. Galiausiai pasitaikė nuostabi galimybė įgyti Tarptautinį floristo-dizainerio diplomą baigus mokslus pas Peter Hess pagal Šveicarijos floristų asociacijos patvirtintą Atelier 5 programą. Floristikos versle esu jau daugiau nei 25 metus. Džiaugiuosi galėdama dirbti ties vestuvių dekoravimu. Čia galiu sujungti jaunavedžių mintis ir svajones su savo idėjomis ir sukurti nepakartojamą šventės puošybą.

Profesionali vizažistė, šukuosenų meistrė, stilistė-dizainerė “MUD magazine” vadovė ir įkūrėja.
— Ana Procenko

Požiūris: “Šiam menui dedikuoju savo gyvenimą. Myliu savo moteris ir visada stengiuosi atskleisti jų grožį.” Toliau palikti kaip buvo: IMC, International Makeup Center patirtis: teatras, kinas, TV serialai, reklamų filmavimai, madų pristatymai, foto/video sesijos.

Vedami mokymai: asmeniniai mokymai “Vizažas sau”; grupiniai mokymai “Vizažas sau”; profesionalų mokymai “Tobulinimosi kursai”, “Vizažisto kursai nuo nulio”.

Vedėjas
— Vytautas Bertašius

Profesionalus vestuvių ir kitų renginių vedėjas, Teatro edukologijos bakalauras, privačių seminarų lektorius, pažįstamas kaip buvęs radijo stočių “Spindulys”, “Laluna” ar “Radiocentras” balsas. Vytautas Bertašius arba “Tas Vytautas” – atsidavęs savo srities profesionalas, įvairaus pobūdžio renginių sferoje dirbantis daugiau nei 11 metų. Tai vedėjas, turintis savitą vedimo stilių, draugiškas, atsakingas, taktiškas, gebantis reaguoti į kiekvieną situaciją.Charizmatiškas, subtilaus humoro savininkas, gebantis gera nuotaika užkrėsti kiekvieną svečią jo vedamose šventėse.

Muzikos atlikėjų ir grupių vadybininkė
— Raimonda Jagminaitė

Talentinga įvairaus pobūdžio renginių, Moterų ir Šeimų ralio, paauglių Talentų stovyklos organizatorė, šokanti ir dainuojanti dėstytoja SMK bei Lietuvos muzikantus vienijanti ir globojanti vadybininkė – štai tiek daug įvairių šou biznio veiklų savyje talpina energingoji Raimonda Jagminaitė. Vytautas Bertašius arba “Tas Vytautas” – atsidavęs savo srities profesionalas, įvairaus pobūdžio renginių sferoje dirbantis daugiau nei 11 metų. Tai vedėjas, turintis savitą vedimo stilių, draugiškas, atsakingas, taktiškas, gebantis reaguoti į kiekvieną situaciją.Charizmatiškas, subtilaus humoro savininkas, gebantis gera nuotaika užkrėsti kiekvieną svečią jo vedamose šventėse.

Vestuvių tortai ir desertai. UAB „Mažoji Ragainė“ komercijos direktorė ir bendraturtė
— Laura Taunienė

Lietuvoje turbūt nėra žmogaus, negirdėjusio ar neragavusio mūsų gaminių. Pradėjusi nuo medaus torto pirmam savo klientui, šiandien konditerijos verslo vadovė Laura Taunienė skaičiuoja dvidešimtus veiklos metus ir didžiuojasi žinomu vardu. Didelės ir pastovios komandos patirtis, žinios bei partnerystė su daugybe šalies ūkininkų ir kokybiškos produkcijos gamintojų leidžia gausiam klientų ratui kasdien pasiūlyti akį traukiančios išvaizdos, nepriekaištingo skonio, visada šviežius, natūralius, be skonio stipriklių kepinius. Visada laukiame Jūsų su šypsena! Vytautas Bertašius arba “Tas Vytautas” – atsidavęs savo srities profesionalas, įvairaus pobūdžio renginių sferoje dirbantis daugiau nei 11 metų. Tai vedėjas, turintis savitą vedimo stilių, draugiškas, atsakingas, taktiškas, gebantis reaguoti į kiekvieną situaciją.Charizmatiškas, subtilaus humoro savininkas, gebantis gera nuotaika užkrėsti kiekvieną svečią jo vedamose šventėse.

Reklamos specialistė
— Karolina Baubonienė

Sėkmingam verslui būtina pažinoti savo klientą ir konkurentus. Karolina Baubonienė: “Rinkodara yra neatsiejama mano gyvenimo dalis”. Reklamos specialistė, dirbanti su įmonių, prekės ženklų komunikacija skaitmeninėje ir tradicinėje reklamoje, parenkanti tikslingiausių veiksmų planą komunikacijai viešojoje erdvėje. Vytautas Bertašius arba “Tas Vytautas” – atsidavęs savo srities profesionalas, įvairaus pobūdžio renginių sferoje dirbantis daugiau nei 11 metų. Tai vedėjas, turintis savitą vedimo stilių, draugiškas, atsakingas, taktiškas, gebantis reaguoti į kiekvieną situaciją.Charizmatiškas, subtilaus humoro savininkas, gebantis gera nuotaika užkrėsti kiekvieną svečią jo vedamose šventėse.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Jeigu sutinkate, prašome, paspauskite mygtuką „Sutinku”.