Mokytojai

Inga Klimienė

Vestuvių planavimas

 

Daugiau nei 10 metų patirtis. Aukščiausi įvertinimai. Išskirtinis dėmesys. Šypsenos. Svajonių išsipildymas.

 

Požiūris:  “Siekiu, kad vestuvių planuotojų, dekoratorių ir floristų kiekis Lietuvoje ne sparčiai didėtų, o profesionalėtų.”

2016 m. “Vestuvių Verslo Mokyklos” įkūrėja, vestuvių planavimo mokytoja.

2015 m. pirmą kartą Lietuvoje surengtame “Lithuanian Wedding Awards” konkurse pelnė Lietuvos “Geriausios dekoratorės vardą”.

2014 m. įgyta floristės –dizainerės kvalifikacija.

Straipsniai vestuvių planavimo tema ivairiems portalams, specializuotiems leidiniams vestuvių temomis.

Paskaitos/ seminarai/ konsultacijos vestuvių planavimo tema sužadėtiniams, planuojantiems vestuves savarankiškai, dirbantiems/ ketinantiems dirbti vestuvių versle.

Credo:  “Mažiau yra daugiau”.

Kristina Sabaliauskaitė

Fotografė

 

10 metų profesionalios patirties vestuvių ir portreto fotografijos srityse. Nufotografuota daugiau nei 180 vestuvių: Lietuvoje, Anglijoje, Italijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje bei JAV.

 

Požiūris: “Diena iš dienos gyvenant fotografijoje stebiu šios paslaugų srities rinką. Vyrauja ypač daug stilių ir nuolat keičiasi mados. Meninio išsilavinimo žinios ir ilgametė fotografijos patirtis padės Jums susigaudyti šioje įvairovėje. Susipažinsime su fotografijos eiga dienos metu, analizuosime šviesą ir kitus faktorius lemiančius gražių nuotraukų rezultatą. Tikiu, kad įgytos žinios šioje patirtyje prisidės prie Jūsų planuojamų vestuvių ateityje! ”

Antanas Mažonas

Floristas-dizaineris

 

Antanas Mažonas & Floristai ant ribos: patirtis, siekianti gerokai virš 500 dekoruotų vestuvių – nuo jaukių šeimyniškų iki didelių ir prabanga pribloškiančių, o svarbiausia – žinių bagažu pagrįstais aukščiausio lygio kvalifikacijos dokumentais.

Ana Procenko

Profesionali vizažistė, šukuosenų meistrė, stilistė-dizainerė “MUD magazine” vadovė ir įkūrėja.

 

 

Požiūris: “Šiam menui dedikuoju savo gyvenimą. Myliu savo moteris ir visada stengiuosi atskleisti jų grožį.” Toliau palikti kaip buvo: IMC, International Makeup Center patirtis: teatras, kinas, TV serialai, reklamų filmavimai, madų pristatymai, foto/video sesijos.

 

Vedami mokymai: asmeniniai mokymai “Vizažas sau”; grupiniai mokymai “Vizažas sau”; profesionalų mokymai “Tobulinimosi kursai”, “Vizažisto kursai nuo nulio”.

Vytautas Bertašius

Vedėjas

 

Profesionalus vestuvių ir kitų renginių vedėjas, Teatro edukologijos bakalauras, privačių seminarų lektorius, pažįstamas kaip buvęs radijo stočių “Spindulys”, “Laluna” ar “Radiocentras” balsas.

Vytautas Bertašius arba “Tas Vytautas” – atsidavęs savo srities profesionalas, įvairaus pobūdžio renginių sferoje dirbantis daugiau nei 11 metų.
Tai vedėjas, turintis savitą vedimo stilių, draugiškas, atsakingas, taktiškas, gebantis reaguoti į kiekvieną situaciją.Charizmatiškas, subtilaus humoro savininkas, gebantis gera nuotaika užkrėsti kiekvieną svečią jo vedamose šventėse.

Uab “SolistPro”

Apšvietimas, garsas ir techninis aptarnavimas vestuvėse su komandos atstovu Andriumi Kavaliausku

 

15 metų patiritis profesionalios renginių technikos nuomos ir visapusiško techninio aptarnavimo paslaugos pagrindiniuose šalies regionuose.

Požiūris: “Kūrybines idėjas mes verčiame į techninę tikrovę. Siūlome viską nuo kūrybiškų koncepsijų iki sklandaus įgyvendinimo. SOLIST PRO – pagrindinė Jūsų projekto komanda, kuriant patrauklų ir iki galo išpildytą renginį.” Profesionalios apšvietimo, video, įgarsinimo technikos, scenos konstrukcijų nuoma; „show“ dizaino paslaugos visoms renginių rūšims: koncertams, korporatyviniams renginiams, konferencijoms, TV projektams, festivaliams, sporto renginiams, asmeninėms šventėms.

Laura Taunienė

Vestuvių tortai ir desertai. UAB „Mažoji Ragainė“ komercijos direktorė ir bendraturtė

 

 

Lietuvoje turbūt nėra žmogaus, negirdėjusio ar neragavusio mūsų gaminių. Pradėjusi nuo medaus torto pirmam savo klientui, šiandien „Mažoji Ragainė“ skaičiuoja dvidešimtus veiklos metus ir didžiuojasi žinomu vardu. Didelės ir pastovios komandos patirtis, žinios bei partnerystė su daugybe šalies ūkininkų ir kokybiškos produkcijos gamintojų leidžia gausiam klientų ratui kasdien pasiūlyti akį traukiančios išvaizdos, nepriekaištingo skonio, visada šviežius, natūralius, be skonio stipriklių kepinius. Visada laukiame Jūsų su šypsena!

Karolina Demidkaitė

Reklamos specialistė

 

Sėkmingam verslui būtina pažinoti savo klientą ir konkurentus.

Karolina Demidkaitė: “Rinkodara yra neatsiejama mano gyvenimo dalis”.

Reklamos specialistė, dirbanti su įmonių, prekės ženklų komunikacija skaitmeninėje ir tradicinėje reklamoje, parenkanti tikslingiausių veiksmų planą komunikacijai viešojoje erdvėje.