Mokytojai

Inga Klimienė

Vestuvių planavimas

 

Vestuvių planavimo verslo patirtis nuo 2006 m.

Aukščiausi įvertinimai. Išskirtinis dėmesys. Šypsenos. Svajonių išsipildymas.

 

Požiūris:  “Siekiu, kad vestuvių planuotojų, dekoratorių ir floristų kiekis Lietuvoje ne sparčiai didėtų, o profesionalėtų.”

2014 m. įgyta floristės –dizainerės kvalifikacija.

2015 m. pirmą kartą Lietuvoje surengtame “Lithuanian Wedding Awards” konkurse pelnė Lietuvos “Geriausios dekoratorės vardą”.

2016 m. “Vestuvių Verslo Mokyklos” įkūrėja, vestuvių planavimo mokytoja.

Straipsniai vestuvių planavimo tema ivairiems portalams, specializuotiems leidiniams vestuvių temomis.

Paskaitos/ seminarai/ konsultacijos vestuvių planavimo tema sužadėtiniams, planuojantiems vestuves savarankiškai, dirbantiems/ ketinantiems dirbti vestuvių versle.

Credo:  “Mažiau yra daugiau”.

Svetlana Batura

Fotografė

 

Viena rafinuočiausių žmonių fotografių Lietuvoje, balansuojanti tarp fotografijos meno ir poezijos.
Savo kūryboje didelį dėmesį skirdama trapiam psichologiniam ryšiui, paslaptingai susiklostančiam tarp objekto ir fotografo, Svetlana profesionaliai atskleidžia natūralias žmogaus emocijas, jausmus, būsenas ir net mintis.
Yra surengusi asmeninių ir dalyvavusi eilėje grupinių parodų Lietuvoje ir užsienyje.
Nuolatinė fotografijos konkursų laureatė, eile metų savo patirtimi dalinasi fotografijos studijose ir mokymuose.

Antanas Mažonas

Floristas-dizaineris

 

Antanas Mažonas & Floristai ant ribos: patirtis, siekianti gerokai virš 500 dekoruotų vestuvių – nuo jaukių šeimyniškų iki didelių ir prabanga pribloškiančių, o svarbiausia – žinių bagažu pagrįstais aukščiausio lygio kvalifikacijos dokumentais.

Sonata Jokubauskienė

Floristė-dizainerė

 

 

Mano pažintis su menu prasidėjo ankstyvoje vaikystėje: skulptūros, kompozicijos, piešimo ir tapybos pamokos mokykloje formavo grožio sampratą. Vėliau ši meilė menui nuvedė į studijas Kauno aukštesniojoje meno mokykloje (dabar – Justino Vienožinskio menų fakultetas). Ilgainiui mano širdį užkariavo augalų išraiškomis kuriamas menas ir ėmiau juo plačiau domėtis.
Ieškant profesionalių floristinių mokslų teko daug keliauti ir išklausyti tokių Europos meistrų kaip M. Sorensson, T. Piller, N. Agop, L. Johnsen ar M. Gvildžio kursus. Jie atvėrė visiškai nepažįstamą ir nuostabų pasaulį.
Galiausiai pasitaikė nuostabi galimybė įgyti Tarptautinį floristo-dizainerio diplomą baigus mokslus pas Peter Hess pagal Šveicarijos floristų asociacijos patvirtintą Atelier 5 programą.
Floristikos versle esu jau daugiau nei 25 metus. Džiaugiuosi galėdama dirbti ties vestuvių dekoravimu. Čia galiu sujungti jaunavedžių mintis ir svajones su savo idėjomis ir sukurti nepakartojamą šventės puošybą.

Ana Procenko

Profesionali vizažistė, šukuosenų meistrė, stilistė-dizainerė “MUD magazine” vadovė ir įkūrėja.

 

 

Požiūris: “Šiam menui dedikuoju savo gyvenimą. Myliu savo moteris ir visada stengiuosi atskleisti jų grožį.” Toliau palikti kaip buvo: IMC, International Makeup Center patirtis: teatras, kinas, TV serialai, reklamų filmavimai, madų pristatymai, foto/video sesijos.

 

Vedami mokymai: asmeniniai mokymai “Vizažas sau”; grupiniai mokymai “Vizažas sau”; profesionalų mokymai “Tobulinimosi kursai”, “Vizažisto kursai nuo nulio”.

Vytautas Bertašius

Vedėjas

 

Profesionalus vestuvių ir kitų renginių vedėjas, Teatro edukologijos bakalauras, privačių seminarų lektorius, pažįstamas kaip buvęs radijo stočių “Spindulys”, “Laluna” ar “Radiocentras” balsas.

Vytautas Bertašius arba “Tas Vytautas” – atsidavęs savo srities profesionalas, įvairaus pobūdžio renginių sferoje dirbantis daugiau nei 11 metų.
Tai vedėjas, turintis savitą vedimo stilių, draugiškas, atsakingas, taktiškas, gebantis reaguoti į kiekvieną situaciją.Charizmatiškas, subtilaus humoro savininkas, gebantis gera nuotaika užkrėsti kiekvieną svečią jo vedamose šventėse.

Raimonda Jagminaitė

Muzikos atlikėjų ir grupių vadybininkė

 

Talentinga įvairaus pobūdžio renginių, Moterų ir Šeimų ralio, paauglių Talentų stovyklos organizatorė, šokanti ir dainuojanti dėstytoja SMK bei Lietuvos muzikantus vienijanti ir globojanti vadybininkė – štai tiek daug įvairių šou biznio veiklų savyje talpina energingoji Raimonda Jagminaitė.

Uab “SolistPro”

Apšvietimas, garsas ir techninis aptarnavimas vestuvėse su komandos atstovu Andriumi Kavaliausku

 

15 metų patiritis profesionalios renginių technikos nuomos ir visapusiško techninio aptarnavimo paslaugos pagrindiniuose šalies regionuose.

Požiūris: “Kūrybines idėjas mes verčiame į techninę tikrovę. Siūlome viską nuo kūrybiškų koncepsijų iki sklandaus įgyvendinimo. SOLIST PRO – pagrindinė Jūsų projekto komanda, kuriant patrauklų ir iki galo išpildytą renginį.” Profesionalios apšvietimo, video, įgarsinimo technikos, scenos konstrukcijų nuoma; „show“ dizaino paslaugos visoms renginių rūšims: koncertams, korporatyviniams renginiams, konferencijoms, TV projektams, festivaliams, sporto renginiams, asmeninėms šventėms.

Laura Taunienė

Vestuvių tortai ir desertai. UAB „Mažoji Ragainė“ komercijos direktorė ir bendraturtė

 

 

Lietuvoje turbūt nėra žmogaus, negirdėjusio ar neragavusio mūsų gaminių. Pradėjusi nuo medaus torto pirmam savo klientui, šiandien konditerijos verslo vadovė Laura Taunienė skaičiuoja dvidešimtus veiklos metus ir didžiuojasi žinomu vardu. Didelės ir pastovios komandos patirtis, žinios bei partnerystė su daugybe šalies ūkininkų ir kokybiškos produkcijos gamintojų leidžia gausiam klientų ratui kasdien pasiūlyti akį traukiančios išvaizdos, nepriekaištingo skonio, visada šviežius, natūralius, be skonio stipriklių kepinius. Visada laukiame Jūsų su šypsena!

Karolina Baubonienė

Reklamos specialistė

 

Sėkmingam verslui būtina pažinoti savo klientą ir konkurentus.

Karolina Baubonienė: “Rinkodara yra neatsiejama mano gyvenimo dalis”.

Reklamos specialistė, dirbanti su įmonių, prekės ženklų komunikacija skaitmeninėje ir tradicinėje reklamoje, parenkanti tikslingiausių veiksmų planą komunikacijai viešojoje erdvėje.