Sėkmės istorijos

Eilę metų, sėdėdama kontoroje tarp šūsnies popierių, vis pamastydavau, kaip būtų smagu ir gera gyvenime veikti tai, kas teikia džiaugsmą, kas užkuria viduje ugnelę ir kas motyvuoja į darbą eiti spindinčiomis akimis ir plačia šypsena veide. Seniai buvai pastebėjusi, kad mane traukia asmeniška sfera – švenčių organizavimas. Kaskart ruošiant šeimos šventes viduj atsirasdavo tas neapsakomas užsidegimas, energija ir malonus jauduliukas, laukiant, kad viskas pavyktų. Galvoje vis kirbėjo mintis, kad būtų nuostabu, jei atsirastų kokie nors mokslai, kurių pagalba galima būtų gauti organizavimo pradmenis ir įsitvirtinti rinkoje. Ir ką gi, ne veltui sakoma, sugalvok norą ir paleisk – Visata išpildys!
Sunku būtų apibūdinti mano nuostabą ir džiaugsmą, kai po draugės vestuvių ir eilinių svajonių apie darbą šioje sferoje socialiniuose tinkluose akis užkliuvo už skelbimo – “Vestuvių Verslo mokykla”! Nebuvo abejonių, kad turiu čia būti 😊 Nors dar nebuvau apsisprendusi, ar tikrai siesiu savo ateitį su šia sritimi, tačiau smalsumas nugalėjo ir tapau viena iš VVM mokinių.
Galiu pasakyti didžiulį AČIŪ “Vestuvių Verslo Mokyklai” ir jos įkūrėjai Ingai Klimienei už tai, kad šios mokyklos dėka buvau taip užmotyvuota, kad net nekilo klausimas, ar tęsiu veiklą vestuvių organizavimo srityje! Buvo labai įdomu klausytis skirtingų sričių profesionalų informacijos ir paslapčių, į ką atkreipti dėmesį organizuojant/ koordinuojant vestuves (dar vienas pliusas – gaunamos ne tik žinios, bet ir pažintys ;D), kokių klaidų vengti ir kaip įsilieti į rinką. Be abejo, kaip ir bet kurioje tikroje mokykloje, neapsieita be pratybų, kurios privertė pasukti galvą ir gerokai patampė nervus, tačiau galiausiai tik parodė, kaip iš tikrųjų ši sritis man patinka!
Laikas prabėgo neįtikėtinai greitai. Paskutinės pamokos metu net apėmė lengva melancholija žinant, kad tai pabaiga ir daugiau pamokų nebebus…Kita vertus, buvo itin smagu vėl susitikti praktikos metu realiose vestuvėse, pasidžiaugti gautais diplomais ir, be abejo, išbandyti save pritaikant įgytas teorines žinias realybėje 😊 Vestuvės – tokia sritis, kur mokytis galima visą gyvenimą ir kaskart vis kas nors nustebina – tą jau ir pati pastėbėjau iš praktikos. Tačiau dėl vieno esu tikra – jei nebūčiau praėjus VVM, tikriausiai taip ir nebūčiau įgijus drąsos toliau eiti šiuo keliu. Tad dar kartą AČIŪ už suteiktas žinias, smagiai praleistas akimirkas ir didžiulę motyvaciją bei sėkmingą startą vestuvių organizavimo srityje!

 

Jolanta

Karantinas privertė gerokai apmastyti ir peržvelgti savo gyvenimą per kitą prizmę! Ir labai laiku ir vietoje pamačiau soc. tinkluose apie tokią, kaip Vestuvių Verslo mokyklą ir nusprendžiau pabandyti! Ir tai buvo vienas geriausių sprendimų gyvenime, kadangi dėstytoja Inga ir jos perduodamas žinių kiekis leido suprasti, kad be proto įdomus, pilnas iššukių ir netikėtumų darbas – būti vestuvių planuotoja! Neslėpsiu, nebuvo lengva skenuoti tokį kiekį informacijos, ir tai didelis darbas tiek su savimi, tiek su medžiaga, norint startuoti dirbti šiame versle, tačiau Inga užmotyvavo visu 100%, atsksleisdama visas puses šios profesijos, ir pasidalindama patirtimi, kaip įveikti, ką daryti pažingsniui, suteikė mums begalę naudingų tipsų ir supažindino su savo srities profesionalais! Todėl, ateidama mokytis, aš net negalėjau pagalvoti, kad gausiu tiek, kiek suteikė Inga mokymų metu! Raginu visas merginas, jaučiančias, kad turi šią gyslelę, eiti mokytis ir investuoti į savo ateitį su Ingos mokymais! ❤️

„Vestuvių verslo mokykla“ mane sužavėjo nuo pat pirmos akimirkos, kai dalyvavau mokyklos pristatymo renginyje, į kurį susirinko daug savo verslą sukurti siekiančių moterų. Mokyklos įkūrėja ir mokytoja Inga Klimienė dėl savo atvirumo ir profesionalumo paliko didelį įspūdį nuo pat pirmos dienos, kai susipažinome. Jau tuomet tikrai buvo aišku, kad noriu mokytis iš tikros savo srities profesionalės, kuri yra sukaupusi didelę patirtį švenčių organizavime ir dekoravime. Mokymų metu gavau ne tik itin svarbių teorinių žinių, bet ir praktinių patarimų, kurių negailėdami dalino visi „Vestuvių verslo mokyklos“ mokytojai. Mano nuomone, didžiausias šios mokyklos pliusas yra tai, kad pamokas dėsto skirtingų sričių profesionalai – nuo makiažo meistrės iki vedėjų, apšvietėjų ir fotografų, kurie dalinasi su būsimomis vestuvių planuotojomis savo žiniomis ir geriausiomis praktikomis. Norinčioms čia mokytis rekomenduoju pasiryžti nusipirkti visą kursą, kartu su praktika, nes tai unikali galimybė praktikos metu tikrose vestuvėse išbandyti savo jėgas ir pritaikyti teorines žinias. Tai yra puiki investicija į save ir savo tobulėjimą, o išmoktas žinias nesunku pritaikyti ne tik vestuvių planavime, bet ir kituose darbuose.

 

Brigita

Stebėdama aplinkines naujienas Facebook, vis užkliudavo “Vestuvių Verslo Mokyklos” skelbimas kuriame kviečia mokytis vestuvių verslo meno. Skelbimas pasirodydavo kas kartą man atsidarius naujienas, atrodo lyg tyčia kviečiantis mane… Atėjo diena, kai sakau: “parašysiu Ingai, na pasidomėsiu”..Galiausiai pasidomėjimas virto mokslais Labai džiaugiuosi, kad mano startas vestuvių versle prasidėjo būtent nuo šios mokyklos! Inga suteikė labai daug mokymo medžiagos, pavyzdžių, diskusijų tarpusavyje, dalinosi savo ilgamete patirtimi, negailėjo patarimų! Jeigu manęs kas nors paklaustų ar eičiau tuos pačius mokslus dar kartą, atsakyciau tvirtą TAIP! O už savo gražų startą tariu Didžiausią AČIŪ Ingai, nes mokslų dėka drąsesniu ir spartesniu žingsniu pasiekiau savo svajones, kurios kažkada atrodė sunkiai igyvendinamos – vestuvių planavimo Lietuvoje ir pietinėje Ispanijoje! O ateinančioms studijuoti pas Ingą linkiu didžiausios sėkmės !

 

Justė

Flores Magicas. Wedding planning & decor

Vestuvių verslo mokykloje, susidėjau visus taškus ant “I”. Jau turėjau šiek tiek patirties dirbama vestuvėse kaip koordinatorė ir artimieji jau senai sakė: ,,Pirmyn, eik dirbti sau…”, bet aš vis tiek jaučiausi nestabiliai, trūko to pasitikėjimo savimi ir tam tikrų specifinių žinių. Kai Ingai papasakojau apie savo patirtį, apie įvairius baigtus mokslus susijusius su šia sritimi, ji man pasakė: ,,Net nežinau, ar aš turėsiu tau ko duoti”. Bet vis gi turėjo! Taip, tam tikrą dėlionės dalį aš jau turėjau, bet likusią įgijau būtent šioje mokykloje. Baigusi iškarto jaučiausi stipri ir pasitikinti. Nieko nelaukdama pradėjau savo verslą ir viskas puikiai sekasi.  Vos po kelių sezonų jau galiu sakyti, kad atsirenku klientus, nebepuolu imti kiekvieno užsakymo. Gaunu tikrai gerus atsiliepimus, dažnai girdžiu iš klientų: ,,kaip gerai, kad aš tave turiu”, o viskas taip yra dėl to, kad turiu bagažą žinių ir stiprų užnugarį.

 

Lina

Bright Vision

VVM buvo puikus atspirties taštas, po kurio sėkmingai įsitvirtinome vestuvių rinkoje. Įgijome daug žinių iš srities profesionalų, dirbančių vestuvių rinkoje jau daug metų. Esame dėkingos už žinias, patarimus, praktinius aspektus, ir rekomenduojame VVM visiems (-oms), svajojantiems ir norintiems išskleisti savo sparnus vestuvių organizavimo veikloje!

 

Gabrielė ir Agnė

Ant sparnų

Visada svajojau kurti, o dabar kūryba man tapo vienas svarbiausių prioritetų bei pragyvenimo šaltiniu. Prieš kelis metus VVM įgytos žinios man nuolat tarnauja dekoravime ir planavime, naujų produktų kūrime, bei parduotuvės vystyme. Tikiu, kad viena gera idėja gali užkariauti tūkstančius žmonių, tad VVM galiu drąsiai rekomenduoti bet kuriam žmogui, kuris sieja savo gyvenimą su kūryba. Būtent šie mokslai pastūmės teisinga karjeros linkme, o pažintis su puikia mokytoja Inga Klimiene įkvėps ryžto imtis mylimos veiklos nuo kurios pilve skraido drugeliai.

 

Evelina

Nors ilgai dvejojau ar rinktis vestuvių planavimo studijas Vestuvių verslo mokykloje, bet juos baigusi esu 110% įsitikinusi, jog buvo verta . Esu be galo dėkinga Ingai Klimienei, kuri padėjo visus pagrindus siekiant savo svajonės ir pasidalino ilgametėmis savo darbo žiniomis kaip suorganizuoti tobulas vestuves, kad jaunieji galėtų tiesiog ramiai ir nesirūpindami laukti TOS dienos . Kursų metu mokiausi iš profesionaliausių savo srities specialistų ir įgavau ne tik visą bagažą teorinių žinių, bet taip pat turėjau galimybę atlikti praktiką vestuvėse ir iš arti prisiliesti prie kuriamų stebūklų. Dar kartą dėkoju už neįkainojamą patirtį. Viskas buvo profesionalu – sudėliota ir išaiškinta iki mažiausių smulkmenų. Tikiu, kad kursų metu įgytos žinios atneš sėkmę svajonių profesijos kelyje. Ačiū!

 

Paulina

Ilgą laiką svarsčiau ar mokytis “Vestuvių verslo mokykloje”, bet dabar labai džiaugiuosi, jog pasiryžau. Tai puiki vieta, norint pradėti vestuvių planuotojos kelią. Nuostabūs ir profesionalūs įvairių sričių mokytojai iš kurių pasisėmiau daug naujų ir įdomių žinių.
Ačiū mokyklos įkūrėjai Ingai, kuri suteikė tiek daug informacijos, atsakė į visus rūpimus klausimus, dalinosi savo patirtimi bei skatino nuolat tobulėti. Ši vestuvių verslo sritis reikalauja kantrybės, atsakingumo, neišvengiama įtampa bei stresas, bet šioje mokykloje būtent ir mokomasi, jog netikėtų ir nemalonių situacijų būtų kuo mažiau.
Ačiū už naują pradžią, už naujas patirtis, už tai, kad padedate pildyti svajones.

 

Jūratė

Turėjau galimybę dirbti daugelyje vestuvių, tačiau viską stebėjau stovėdama už baro, pajutusi, kad turiu begalinį norą BENDRAUTI ir KURTI ten, kur gyvena meilė, supratau, kad vien idėjos neužteks – turiu MOKYTIS. Ilgai ieškojau, kur įgyti norimų žinių ir atradus VVM nedvejodama užsiregistravau studijoms! Tai buvo geriausias padarytas sprendimas. Didelis ačiū dėstytojai Ingai Klimienei ir daugeliui kitų dėstytojų, kurie pasidalino savo didžiuliu žinių bagažu! Po šių mokymų ir aišku praktikos užsiėmimų jaučiu, kad esu pilnai pasiruošusi eiti šiuo keliu!

 

Akvilė

AQUA švenčių studija

“Vestuvių Verslo Mokykloje” įgyjau vestuvių planuotojos diplomą. Esu laiminga, už galimybę pažinti tokią nuostabią mokytoją kaip Inga. Džiaugiuosi galėdama mokytis iš geriausių! Įgytos žinios bei praktika iškart pasiteisino ruošiant pirmuosius projektus. Paskaitos buvo įdomios, turiningos ir profesionalios. Studijos pateisino visus mano lūkesčius.

 

Monika

Moon Elements

Prie mano “Vestuvių Verslo Mokylos” studenčių grupės prisijungiau pati paskutinė ir tai buvo labai greitas sprendimas. Visai netyčia radau straipsniuką, kad tokia mokykla yra ir bemaž po savaitės pradėjau mokslus. Kodėl ryžausi?
Pirma, todėl kad apie VVM įkūrėją Ingą Klimienę esu daug girdėjusi, skaičiusi, mačiusi jos įspūdingus darbus. Man Ingos, kaip vestuvių planuotojos ir dekoratorės veikla, yra sektinas pavyzdis.
Antra, vestuvės man yra artima veikla, esu floristė ir švenčių dekoratorė.
Trečia, svajojau ne tik dekoruoti ar koordinuoti bet ir žinoma planuoti vestuves nuo pradžios.
Ir čia pasitaikė puiki proga, ne tik pasitikrinti savo žinias, bet ir sudėlioti viską teisingą kryptimi ir įgauti naujų žinių.
Ar buvo naudinga? Žinoma. Prie turimo atrodo nemažo  žinių bagažo, per kiekvieną paskaitą prisidėdavo dar trigubai tiek. Labai daug informacijos, patarimų iš kiekvienos vestuvių planavimo svarbios srities specialisto: makeup specialistės, floristo, fotografo,vedėjo, konditerijos, apšvietimo/garso specialisto, marketingo… Na ir žinoma, pačios gerb. Ingos užsidegimas, energija ir profesionalumas paliko didelį ir labai gerą įspūdį. Inga yra neišsemiamas žinių ir patirties šaltinis. Įsitikinau, kad tai žmogus į kurį tikrai verta lygiuotis ir imti pavyzdį.
Labai džiaugiuosi, jog turėjau progą mokytis iš geriausių, kad išlaukiau to momento, o ne nėriau savamoksliškai planuoti svarbiausių žmonių švenčių. Labai džiaugiuosi kad dabar galiu drąsiai vadintis profesionalią vestuvių planuotuoja ir už tai esu be galo dėkinga gerb.Ingai ir visam VVM kolektyvui.

 

Greta Daveiko – Lopacka

DA veikla gėlės

Mokytis ir tobulėti – geriausia ką gali padaryti sau ir dėl savęs. Mokytis `Vestuvių verslo mokykloje nebuvo spontaniskas sprendimas, tai subrandintas siekis eiti pirmyn. Gavau viska, ko tikejausi ir dar daugiau: žinias, praktiką, patarimus ir palaikymą. Abejonės išssisklaidė jau pirmą užsiėmimą, supratau, kad viską ką čia išgirstu ir sužinau, yra paremta tikrų porų istorijomis ir jų vestuvėmis. Kasdieniam darbe dabar jaučiuosi žymiau tvirčiau. Ačiū už neįkainojamą info bagažą ir nuostabiai praleistą laiką.

 

Inga Stanienė

Saulės kasos

Norėčiau su jumis pasidalinti nuostabia patirtimi,kurią įgijau “Vestuvių verslo mokyklos” mokymų metu. Prieš pradedant mokymus,peržiūrėjau Ingos darbus,ir supratau,kad tai būtent tas žmogus,iš kurio noriu mokytis. Ingos kruopštumas bei meile savo darbui atsispindi jos dėstymo procese.  Net negalėjau įsivaizduoti, kiek daug naujų žinių manęs laukia. Kiekviena pamoka buvo vertinga,nes labai daug sužinojau apie fotografijos meną,floristiką,stilių,makiažą,desertus bei etiketą. Jautėm, kaip kiekvienas dėstytojas nori perteikti mums visas savo žinias.

Mokymų metu,mačiau,kaip Inga atsiduoda mums,stengiasi atkreipti dėmesį į kievieną smulkmeną, kurią turi žinoti vestuvių planuotoja, o svarbiausia – dar ir dabar,beeinant savo svajonės link, kiekviena iš mokinių jaučia didžiulį mokytojos palaikymą.

 

Tatjana Novikova

Wedding by TN style

Tik dabar, nuslūgus pirmųjų organizuotų vestuvių šurmuliui ir nuovargiui galiu drąsiai pasakyti, kad “Vestuvių Verslo mokykloje” gavau daug neįkainojamų žinių. Paskaičiuoti biudžetą, sustyguoti šventinės dienos eigą, surinkti komandą, parinkti svarbiausios dienos vietą, papuošti ir apšviesti, ir dar daug daug svarbių smulkmenų, išmoktų “Vestuvių Verslo mokykloje” padeda šventę paversti pasaka, o jauniesiems būti jos herojais, džiaugtis ir mėgautis kiekviena akimirka. Po mokslų supratau, kad sunkumai, pasimetimas nuo ko pradėti organizuojant vestuves tampa smagūs, jei jaunieji turi profesionalą, padedantį svajones paversti realybe ir sudėlioti taškus tose vietose, apie kurias net nebuvome pagalvoję.
Kita vertus, “Vestuvių verslo mokykla” praturtino mano gyvenimą naujomis pažintimis. Naujos kolegės, (kai kurios tapo partnerėmis), profesionalūs savo sričių mokytojai (su kuriais gali ir dabar pasitarti) ir žinoma, Inga Klimienė – mokyklos įkūrėja – žmogus kuris visada duos patarimą, pamokys kaip elgtis vienoje ar kitoje situacijoje, suteiks informacijos, jei kažko dar nežinai vestuvių organizavimo srityje.
Ačiū Inga, juk niekas į gyvenimą neateina šiaip sau. Viskas turi prasmę… Po mokslų, drąsiai teigiu, kad gražiausią poros dieną mes sugebame paversti nepamirštamu reginiu.

 

Eglė Tumienė

(įmonė kuriama)

Visada norėjau ir svajojau tapti profesionale vestuvių planuotoja. Noras buvo didelis, bet žinių, patirties ir pasitikėjimo savimi -mažai. Pradėjau ieškoti, domėtis apie šią profesiją ir šiandien aš labai noriu padėkoti Vestuvių Verslo Mokyklai  ir Ingai Klimienei už suteiktą galimybę, už žinias, už norą padėti ir dalintis, įgytą patirtį. Mokykla davė puikų pagrindą suprasti kokia tai profesija, daug reikalingos informacijos ir praktikos.  Kas yra profesionalumas, inovatyvumas ir kaip svarbu išlaikyti aukštą lygį kuriant tokią šventę kaip vestuvės. Esu laiminga, kad šioje mokykloje sutikau daug profesionalių dėstytojų, kurie noriai dalijosi informacija. Jų išsakytos mintys ir pasidalinta patirtis labai naudinga mano dabartinėje veikloje ir davė tvirtą  pagrindą pradėti dirbti, pasitikėti savimi ir žinoti kokiu keliu toliau eiti. Įgytos žinios pakeitė mano požiūrį į šį darbą, pakeitė situacijos suvokimą ir sprendimo būdą.  O tai vadinama profesionalumu. Tikrai nemaniau, kad tiek daug paslapčių slypi šioje profesijoje, kiek daug reikia žinoti, kokia didelė atsakomybė. Didžiuojuosi, kad  baigiau Vestuvių Verslo Mokyklą. Kad galiu save vadinti profesionale vestuvių planuotoja, nes būtent šiose veikloje, vestuvių planavime, kitaip ir būti negali. Ačiū Ingai Klimienei už suteikta galimybę, už įgytą kvalifikaciją, už pažintį, už žinias, už palaikymą ir puikią pradžią šiame tikrai nelengvame darbe ir, kad visa tai leido mano svajonei išsipildyti.  Ačiū.

 

Karolina Petronienė

Vestuvių mozaika

Šiuose mokymuose gausite labai daug įvairios naudingos informacijos iš skirtingų sričių mokytojų, pradedant švenčių dekoru, baigiant šviesos ir garso technika. Ypatingai naudinga patirtis-praktika realiose vestuvėse. Tik pamatęs visą šventės kūrimo virtuvę supranti koks tai atsakingas darbas ir kur net smulkmena gali šventę sužlugdyti arba paversti ją pasaka. Tikrai rekomenduoju mokytis šio verslo pas nuostabią mokytoją Ingą ir šios mokyklos mokytojus

 

Jurga Šileikaitė

Flor dekoras

Informaciją apie mokyklą pamačiau internete ir iš karto susidomėjau. Iki to nė nemaniau, kad galima profesionaliai mokytis šios srities verslo. Šiuo metu esu baigusi Vestuvių Verslo Mokyklą ir turiu vestuvių planuotojos diplomą.
Nuoširdžiai rekomenduoju mokytis – tai nuostabi mokytoja (Inga Klimienė), nuoširdi mokymosi atmosfera, konkrečios, išsamios pamokos ir daug, daug patarimų. Atėjau mokytis kažką suprasdama, o po mokslų jaučiuosi profesionali vestuvių verslo žinovė.

 

ID gėlių studija & Ingrida Daukšienė

Wedding planner

Šilčiausias dėkui šios mokyklos įkūrėjai – Ingai Klimienei už nuoširdumą, profesionalumą ir kompetenciją. Ačiū už įkvėpimą nuolat tobulėti, mokytis, siekti maksimalių rezultatų bei ieškoti kūrybiškų, o ne lengviausių sprendimų. Ačiū už nuoseklų, sistemingą ir tikslingą žinių perteikimą, asmeninės patirties dalijimąsi bei supažindinimą su atitinkama rinka. Kursų metu mokėmės iš savo srities specialistų, iš kurių kiekvienas įkvepia savo aukščiausio lygio profesionalumu. Kursus rekomenduočiau kiekvienam, kuris mato/ jaučia ar ieško savęs šioje srityje, – tai tiesiausias kelias link profesionalumo savo srityje. Džiaugiuosi sutikusi tiek šiltų bendraminčių, tikslingai einančių savo keliu bei darančių šią rinką kokybiškesne. Dar smagiau, kai ryšys nenutrūksta kursams pasibaigus nei su mokytojais, nei su kolegomis, kurie visuomet pasiruošę padėti ir patarti. Ačiū ir didžiausios sėkmės tęsiant šią veiklą!

 

Sandra Leonavičienė

(įmonė kuriama)

Džiaugiuosi mokymais ir įgytomis žiniomis, nes viskas tikrai patiko. Suteikta informacija mokymo metu praturtino turimas žinias apie vestuves ir vestuvių planavimą. Dabar galiu drąsiai teigti, kad esu labiau savimi pasitikinti šioje srityje. Požiūris į vestuves pasikeitė labai stipriai.

Mokymų metu išsiaiškinau vestuvių planuotojos sampratą, istoriją, susipažinau su pareigomis ir veiklomis, vestuvių tipais, stiliais, mados tendencijomis ir t.t. Teko bendrauti su skirtingais mokytojais ir patarėjais iš kitų sričių: reklamos specialiste, floristu, fotografe, vizažiste, konditere, vedėju, apšvietėju.

Žinoma, mokymų metu susipažinau su nuostabiomis, talentingomis kolegėmis, su kuriom bendraujam ir palaikom šiltus ryšius.

Tad dėkoju mokytojai – Ingai Klimienei – už suteiktą galimybę mokytis pas ją. Mokytoja reikli ir gabi. Pamokos buvo įdomios ir su įvairiausias pavyzdžiais iš realių vestuvių.

 

Ieva Savickienė

Taip

Vestuviu verslo mokyklos” idėja nuostabi! O dar nuostabesnė ir profesionali mokytoja Inga Klimienė. Neįsivaizduoju kas galėtu geriau perteikti vestuviu įspūdžius ir subtilybes! Mokantis supratau, kaip svarbu turėti žiniu planuojant vestuves, kam reikalinga PROFESIONALI planuotoja, kokias pareigas ir atsakomybes ji prisiima, o dar svarbiau išmokti planuoti ne tik savo laiką, bet ir jaunųjų.

 

Gerda Jankutė

Vestuvių link

Aš buvau viena iš tų, kuri žiūrėdavo į vestuvių planuotojas su šypsena veide ir mintimi galvoje, “koks nerealus darbas” ! Bet niekada nepagalvojau, kad aš galėčiau ja būti, juk tam reikia žinoti nuo ko pradėti. Pasirinkau “Vestuvių Verslo mokyklą”, kurią vos pamačius pagalvojau, kad tai ir yra ko man reikia. Per palyginti trumpa laiką, gavau daug informacijos ir sužinojau nemažai naujo. Dėstytoja Inga, daugumą teorijos grindė pavyzdžiais iš savo rengtų renginių, kas palengvino informacijos įsisavinimą. Praktika realiose vestuvėse Ingos pašonėje leido pritaikyti teorines žinias ir pamatyti viską iš labai arti! Džiaugiuosi, kad galėjau mokytis iš geriausių! Ir labai tikiuosi pritaikytasžinias naujame darbe!

 

Sigita Gofmanė

Gofman.Vestuvių planuotoja. Koordinatorė

Informaciją apie mokyklą pamačiau internete ir iš karto susidomėjau. Iki to nė nemaniau, kad galima profesionaliai mokytis šios srities verslo. Šiuo metu esu baigusi Vestuvių Verslo Mokyklą ir turiu vestuvių planuotojos diplomą. Nuoširdžiai rekomenduoju mokytis – tai nuostabi mokytoja (Inga Klimienė), nuoširdi mokymosi atmosfera, konkrečios, išsamios pamokos ir daug, daug patarimų. Atėjau mokytis kažką suprasdama, o po mokslų jaučiuosi profesionali vestuvių verslo žinovė.

 

Ingrida Lapeikienė

L.Deco gėlių studija

Vestuvių Verslo Mokykla

Pasidovanok sau vertingą dovaną -svajonių verslą. Liko vos mėnuo iki starto! 🙂

Jau KOVO 09 kviečiame mokytis kaip sukurti nuosavą vestuvių planavimo verslą.

Daugiau nei 70 val. teorijos su 8 savo srities profesionalais-dėstytojais, namų darbai ir pratybos, praktika realiose vestuvėse, galybė reikalingų kontaktų, praktiniai patarimai – tapkite geriausia (-u)!

Sėkmingai baigus mokslus išduodamas LR ŠMM SNU DIPLOMAS!
PROGRAMA yra patvirtina LR Švietimo Ministerijos, mokykla registr. Vilniaus Savivaldybėje.

Yra galimybė mokytis ir nuotoliniu būdu.

REGISTRACIJA: info@vestuviumokykla.lt arba tel. 8659 20134.
Daugiau informacijos: www.vestuviusvente.lt / meniu: Vestuvių verslo mokykla/ arba FB Vestuvių Verslo Mokykla postuose.

#vestuviuplanavimomokymai #vestuviumokymai #vestuviuplanavimostudijos #vestuviustudijos #planavimomokslai #planavimostudijos #suknele #vestuviuplanavimas #vestuviuverslomokykla #vestuviumokykla #planavimomokykla #noriumokytis #planuotojosprofesija #vestuviuverslomokykla

Posted by Vestuvių Verslo Mokykla on Wednesday, February 6, 2019

Darja, imone Diva Flowers

PAVASARIO GRUPĖ jau nuo KOVO 09!

PAVASARIO GRUPĖ jau nuo KOVO 09!
Kviečiame mokytis kaip sukurti nuosavą vestuvių planavimo verslą.

Daugiau nei 70 val. teorijos su 8 savo srities profesionalais-dėstytojais, namų darbai ir pratybos, praktika realiose vestuvėse, galybė reikalingų kontaktų, praktiniai patarimai – tapkite geriausia (-u)!

Sėkmingai baigus mokslus išduodamas LR ŠMM SNU DIPLOMAS!
PROGRAMA yra patvirtina LR Švietimo Ministerijos, mokykla registr. Vilniaus Savivaldybėje.
Yra galimybė mokytis ir nuotoliniu būdu.

REGISTRACIJA: info@vestuviumokykla.lt arba tel. 8659 20134.

Daugiau informacijos: www.vestuviusvente.lt / meniu: Vestuvių verslo mokykla/ arba FB Vestuvių Verslo Mokykla postuose.

#vestuviuplanavimomokymai #vestuviumokymai #vestuviuplanavimostudijos #vestuviustudijos #planavimomokslai #planavimostudijos #suknele #vestuviuplanavimas #vestuviuverslomokykla #vestuviumokykla #planavimomokykla #noriumokytis #planuotojosprofesija #vestuviuverslomokykla

Posted by Vestuvių Verslo Mokykla on Thursday, January 17, 2019

Raimonda, Mondi gėlės

PAVASARIO GRUPĖ jau nuo KOVO 09!

PAVASARIO GRUPĖ jau nuo KOVO 09!
Kviečiame mokytis kaip sukurti nuosavą vestuvių planavimo verslą.
Daugiau nei 70 val. teorijos su 8 savo srities profesionalais-dėstytojais, namų darbai ir pratybos, praktika realiose vestuvėse, galybė reikalingų kontaktų, praktiniai patarimai – tapkite geriausia (-u)!

Sėkmingai baigus mokslus išduodamas LR ŠMM SNU DIPLOMAS!
PROGRAMA yra patvirtina LR Švietimo Ministerijos, mokykla registr. Vilniaus Savivaldybėje.

Yra galimybė mokytis ir nuotoliniu būdu.

REGISTRACIJA: info@vestuviumokykla.lt arba tel. 8659 20134.
Daugiau informacijos: www.vestuviusvente.lt / meniu: Vestuvių verslo mokykla/ arba FB Vestuvių Verslo Mokykla postuose.

#vestuviuplanavimomokymai #vestuviumokymai #vestuviuplanavimostudijos #vestuviustudijos #planavimomokslai #planavimostudijos #suknele #vestuviuplanavimas #vestuviuverslomokykla #vestuviumokykla #planavimomokykla #noriumokytis #planuotojosprofesija #vestuviuverslomokykla

Posted by Vestuvių Verslo Mokykla on Tuesday, January 22, 2019

ID gėlės ir Ingrida Daukšienė. Wedding planner