Studijos

Vestuvių planuotojų rinka

Profesionalios vestuvių planavimo paslaugos Lietuvoje pradėtos teikti daugiau nei prieš penkiolika metų. Per tiek metų ne kartą keitėsi sužadėtinių poreikiai, augo planuotojų paklausa bei pasiūla, keitėsi ir pačios vestuvių šventės kriterijai, reikalavimai bei supratimas kokia šventė turėtų būti iš esmės. Atsirado ir naujų profesijų vestuvių srityje: dekoravimo, dienos koordinavimo, konsultacijų ir t.t., o kai kurios sritys ėmė nykti ir nebeteko populiarumo. Šiandien mūsų šalyje vestuvių planavimo rinka jau išaugusi į didelę ir konkurencingą aplinką.
Nepaisant to, kad profesionalių šventės planuotojų poreikis kasmet didėja, rinkoje tuo pat metu jaučiamas šių patyrusių ir palankiai vertinamų specialistų pasiūlos trūkumas.
Tad nuo 2016 m. pagaliau atsirado galimybė studijuoti profesionalaus vestuvių planavimo verslo/amato – Vilniuje veikia pirmoji, oficiali ir vienintelė Lietuvoje mokykla, kurioje ugdomi profesionalūs vestuvių planavimo specialistai. Jeigu ir Jūs norite kelti ne tik savo asmeninę srities profesinę kvalifikaciją bet ir bendrame šalies kontekste – kviečiame studijuoti.

60

tiek mokymosi valandų teorijos

12

tiek praktinių valandų

8

tiek mokytojų moko šio verslo

Tikslai

Kertinis vestuvių planavimo verslo studijų tikslas – būsimiems vestuvių planuotojams įdiegti žinių ir gebėjimų, padėsiančių įkurti sėkmingą vestuvių planavimo verslą, o sužadėtiniams palengvinti kokybiškas paslaugas teikiančių vestuvių planuotojų paiešką.

Parengti naujają kvalifikuotų vestuvių planuotojų kartą, kuri formuotų ir profesionaliai įgyvendintų aukštą vestuvių planavimo rinkos standartą.

Sugriauti tarp sužadėtinių įsivyravusį netinkamą požiūrį į vestuvių planuotoją bei šios profesijos vertinimą, padėti poroms suvokti tikrąją vestuvių planuotojos teikiamų paslaugų teikiamą vertę ir naudas.

Kodėl verta mokytis vestuvių planavimo?

Vestuvių planavimo pasiūlos konkurencija yra ne mažesnė nei bet kuriame kitame sektoriuje. Pradėjus savarankiškai dirbti, mokykloje įgytų žinių ir praktikos dėka, darysite mažiau klaidų, mažės tikimybė nepatenkintų Jūsų paslaugomis klientų bei skundų, galinčių padaryti rimtą žalą Jūsų veiklai.
Kvalifikuotas specialistas / profesionalas visada uždirba daugiau.
Įgytų žinių, patirties, pratybų ir praktikos dėka įgysite pranašumų konkrencinėje aplinkoje – lengviau parduosite savo paslaugą klientui.
Kvalifikuota vestuvių planuotoja turi didesnį autoritetą klientų tarpe – lengviau dirbti.
Klientai gavę itin kokybišką ir profesionalią paslaugą keičia pasenusius stereotipus (viską galiu pasidaryti pats), o rekomendacijomis „augina“ ir kitų būsimų jaunųjų poreikį vestuvių planuotojo „etatui“ savo vestuvėse – turėsite daugiau darbo.
Vestuvių planuotoją šventei samdo maždaug trečdalis jaunavedžių, kiti planuojasi patys. Taip yra todėl, kad visuomenėje vis dar vyrauja mitas, jog vestuvių planuotojo „etatas“ gerokai padidina šventės biudžetą. Iš tikrųjų būtent dėl vestuvių planuotojos profesionalumo ir turimų kompetencijų neretai sutaupomi ir labai dideli pinigai planuojant šventę: pradedant tinkamai pasiūlytais esminiais organizavimo sprendimais ir/ar bonusų sistema, baigiant galimais biudžeto optimizavimo principais, kurių nežino ir negali žinoti jaunieji ir/ar praktikos bei žinių neturintys rinkos naujokai. Žinios – didelis pranašumas konkurencinėje aplinkoje.
Planavimo verslą studijuoja įvairių sričių specialistai. Pradedantys, pažengusieji ar visai neturintys šioje sferoje patirties. Visus juos vienyja NORAS ateityje savo paslaugas teikti TIK profesionaliai ir NENORAS mokytis iš savo klaidų ar kurti šį verslą bandymo būdu. Mokykloje įgiję žinių savo veikloje būsite labiau savimi pasitikintys, o jėgas išbandę pratybose ir praktikoje.
⦁ Gerosios praktikos, pratybų ir sumanių patarimų perdavimas rinkos naujokams gali padėti ne tik išvengti visapusiškai brangių šventės planavimo klaidų, kurios formuoja klaidingą suvokimą apie specialistus, teikiančius vestuvių planavimo paslaugas, tačiau ir kurti aukštesnius šios rinkos standartus.

Programa:

 

> Unikalias vestuvių planavimo verslo studijų programas kūrė ir paskaitas skaito ilgametę patirtį turintys, pripažinti šioje sferoje specialistai, siekiantys su rinkos naujokais pasidalinti savo žiniomis, gerąja praktika ir patyrimais, kaip suplanuoti ir didžiausius klientų lūkesčius viršijančią vestuvių šventę.
> Bet kuriuo metu ateityje suteikiame galimybę laipsniškai kelti mokykloje įgytą kvalifikacijos lygį: nuo turinčios vien bazines verslo žinias iki aukščiausio kvalifikacijos lygio.

> Siūlome net 3 profesionalių vestuvių planavimo verslo studijų programas:
>> Pradedančioji vestuvių planuotoja (planavimo verslo pagrindai),
>> Universali vestuvių planuotoja (planavimo, dekoravimo ir floristikos verslo pagrindai)
>> Profesionali vestuvių planuotoja (išsamios planavimo verslo studijos, suteikiančios žinias aukščiausiai planuotojos kvalifikacijai įgyti).
> Visos studijų programos registruotos LR Švietimo, sporto ir mokslo ministerijos suaugusiųjų neformaliojo ugdymo registre ir apima nuo 25 iki 70 studijų valandų.
> Verslo mokymo įstaigos baigimą liudija išduotas sertifikatas ir/arba vestuvių planuotojos kvalifikacijos diplomas.

 

Susisiekite